Pieniądze i bogactwo materialne – zasługiwanie i otwartość [dekret afirmacyjny]

Pozwalam by oczyścił się cały mój stosunek i wszystkie moje intencje odnośnie pieniędzy, bogactwa i ich posiadania i korzystania z nich. Pozwalam by oczyścił się cały mój stosunek i wszystkie moje intencje odnośnie posiadania, wydawania, dostawania i zarabiania pieniędzy.

Zasługuję i otwieram się na nadmiar moich własnych pieniędzy. Zasługuję na to by już teraz rozporządzać moimi własnymi pieniędzmi. To bezpieczne, niewinne i w porządku. Zasługuję na to by już teraz żyć wygodnie, bogato i szczęśliwie. Zasługuję na to by już teraz żyć lekko, łatwo, miło i przyjemnie. Pieniądze i bogactwo materialne, są dla mnie. Pieniądze i bogactwo materialne, istnieją dla mojej zabawy, radości i przyjemności. Ten świat i moje życie w nim, moje bycie tu, istnieją dla mojej zabawy, radości i przyjemności. Wszechświat jest na tyle bogatym miejscem, że są i dla mnie olbrzymie ilości pieniędzy i bogactwa materialnego. Mogę mieć nadmiar pieniędzy, ogromne ilości pieniędzy i nadal sprzyja to temu światu, życiu i szczęściu. To bezpieczne i w porządku gdy posiadam nadmiar swoich własnych pieniędzy. To bezpieczne i w porządku gdy mam pieniądze, gdy je posiadam i gdy je przyjmuję. To bezpieczne i w porządku gdy mam pieniądze, a gdy ich jeszcze więcej przyjmuję. To bezpieczne i w porządku gdy mam ich jeszcze więcej, gdy mi ich jeszcze więcej przybywa i ich jeszcze więcej dostaję.

Zasłużyłem sobie na to by już teraz mieć nadmiar swoich własnych pieniędzy. Zasłużyłem sobie na to by już teraz żyć bogato, wygodnie, lekko i swobodnie. Zasłużyłem sobie bez względu na to co robię i ile robię. Zasłużyłem sobie na to bez względu na pracę. Zasłużyłem sobie na to tym że jestem. To że jestem wystarcza bym sobie zasłużył na nadmiar bogactwa, pieniędzy i dóbr materialnych. Jestem bezpieczny, uczciwy, w porządku i wystarczająco normalny i zdrowy psychicznie wraz z tym. To że jestem wystarcza bym sobie zasłużył na życie w lekkości, wygodzie i dobrobycie materialnym. Potrafię sobie to sam zapewnić, z bożą pomocą. Zasługuję na to by być wolnym i bogatym. Mogę i potrafię być jednocześnie bogaty, żyć dostatnio i być wolny, swobodny i niezależny.

W moim życiu może być i bogactwo i miłość, czystość. Potrafię mieć olbrzymie ilości pieniędzy i nadal żyć w pełni miłości, kochając i będąc kochanym. Potrafię być bogaty a jednocześnie żyć w czystości. Zasługuję na miłość nawet jeśli jestem bogaty. Zasługuję na Boga nawet jeśli jestem bogaty. Zasługuję na miłość i na Boga nawet jeśli mam więcej pieniędzy niż inni. Zasługuję na wszystko co najlepsze nawet jeśli mam więcej niż inni, nawet jeśli żyję w bogactwie, wygodzie i luksusie. Mogę otaczać się osobami które kocham i które mnie kochają nawet jeśli jestem bogaty. Bogactwo sprzyja mojemu życiu, więc pozwalam sobie być bogatym. Bogactwo potrafi sprzyjać mojej czystości duchowej. Pozwalam sobie być bogatym, już teraz. Potrafię być bogaty, żyć dostatnio, korzystać z życia i materialności w pełni bez skrępowania i zachowywać jednocześnie czystość duchową. Potrafię zachowywać moją czystość duchową będąc bogatym.

Bogactwo materialne jest dla mnie bezpieczne. To bezpieczne dla mnie korzystać z bogactwa materialnego. To bezpieczne dla mnie dopuszczać bogactwo materialne do siebie i do swojego życia. To bezpieczne kiedy inni widzą że jestem bogaty i że dopuszczam do siebie bogactwo materialne. Uwalniam się od całego obrzydzenia, pogardy i odrzucenia względem bogactwa materialnego. Bezpiecznym jest dla mnie je przyjmować. Bezpiecznym jest dla mnie dopuszczać je do swego życia.
Dostrzegam i doceniam wartość bogactwa materialnego. Dostrzegam i doceniam wartość duchową bogactwa materialnego, korzystania z niego, przyjmowania i życia nim.
Pozwalam by oczyściły się i uzdrowiły wszystkie moje intencje i cały mój stosunek co do bogactwa materialnego, co do przyjęcia go, życia nim, korzystania z niego. Dziękuję za to i za całe bogactwo które jest dla mnie. Dziękuję.

Advertisements

One thought on “Pieniądze i bogactwo materialne – zasługiwanie i otwartość [dekret afirmacyjny]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s